Espresso

Ústecký kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

775 222 382
hdlouha@dumrealit.cz
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Helena Dlouhá
775 222 382
hdlouha@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Helena Dlouhá
Anežky České 639/25
Ústí nad Labem - Krásné Březno 400 07

IČ: 74661477
DIČ: CZ8251242527

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

PRO P. Roman Reifenaue: JSTE NADŘÍZENÝ SL. DLOUHÉ Z RK DŮM REALIT! JEDINĚ TAK SI MŮŽETE OTEVŘÍT JEJÍ HODNOCENÍ NA STRÁNKÁCH DOMU REALIT, SVÉ KLADNÉ "HODNOCENÍ" JAKO MAJITEL BYTŮ SI SMAZAT, KDYŽ JE HODNĚ DOLE A ZASE JEJ JAKO "NOVÉ" VLOŽIT NAHORU!!! VE SVÝCH PŘÍSPĚVCÍCH POUZE LŽETE A "ODPOVÍDÁTE" NA CO CHCETE A JAK CHCETE, NA ÚPLNĚ NĚCO JINÉHO CO V RECENZÍCH NENÍ, ALE VY TOTO PŘEKRUCUJETE ZÁMĚRNĚ! NEODPOVÍDÁTE NA TO, CO JE PODSTATOU VĚCI. JSTE UBOHÝ. 28.3.2016

Jana

Abych byl paní Jano zcela konkrétní, tak nyní řeším v jednom krajském městě pronájem bytu 1+1, který je po rekonstrukci a jen tak ho někomu nepronajmu, aby mi ho vybydlel. Dám to sám do inzerce, dám to makléřům do realitních kanceláří a udělám prohlídky řekněme pro dvacet třicet zájemců. Ty si prohlédnu, promluvím si s nimi a každému z nich jasně řeknu, že jim nic neslibuji, že si budu vybírat z pozvaných zájemců a pokud si vyberu právě je, tak se ozvu do 14 dnů. Může se to někomu nelíbit, může být na mě nasraný, že jsem si nevybral právě jeho, ale to je tak všechno co může. A já se zbývajícím devětadvacíti nemusím zpovídat proč jsem si vybral toho třicátého. Jsem vlastník a dělám si výběr a vyberu si toho kdo mi je nejsympatičtější a působí nejspolehlivěji. Vzhledem k tomu že sympatie nejsou diskriminačním měřítkem, může mi každý políbit šos :-) A ombudsman je v takovém případě v koncích. Nejlepší a jediné stoprocentně funkční antidiskriminační opatření je nezavdávat příčinu k tomu, aby byl důvod někoho diskriminovat.

Roman Reifenauer

Paní Jano, přečtěte si laskavě znovu co jsem napsal, než začnete hloupě napadat i mě. Já ve svém příspěvku pouze konstatuji, že já jako vlastník svoji nemovitost pronajmu komu chci já a nikoliv komu chce makléř a nemusím a nebudu se zpovídat proč jsem si vybral právě toho konkrétního nájemníka, žádný zákon mi to neukládá. Dále tam konstatuji, že se diskriminace těžko dokazuje a že to lze při troše inteligence vždy obejít. Já prostě svůj byt pronajmu komu chci já, protože je to můj majetek. Může se Vám to nelíbit, ale kupte si svůj byt a můžete si s ním pak taky dělat co chcete. Dokázat diskriminaci je velmi těžké, pokud nejsem hlupák a před svědky neřeknu: "Ty si cikán, tobě to nepronajmu", nebo pokud nejsem ještě větší blb, a nedám to někomu písemně.

Roman Reifenauer

Více hodnoceníMakléři pobočkyNastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací