Moje oblíbené Poslední hledání

Espresso

Kontaktmobilní telefon: 775 222 382
hdlouha@dumrealit.cz
počet nabídek: 23

Kontaktní formulář

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Helena Dlouhá

Sidlo:
Anežky České 639/25
Ústí nad Labem - Krásné Březno 400 07
IČ: 74661477
DIČ: CZ8251242527Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej pozemku, Ústí nad Labem - Neštěmice, Pro bydlení, 626 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavební parcely k výstavbě RD v klidném místě v katastrálním území Něštěmice, ulice Hrbová, Ústí..

660 000 Kč Včetně provize RK.

Prodej komerčního objektu, Ústí nad Labem - Vaňov, Malé objekty, 21 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zděné garáže o výměře 21m² v osobním vlastnictví v Ústí nad Labem v ulici Čajkovského, Ústí nad..

- 29 %
25 000 Kč

Prodej bytu, Ústí nad Labem - Krásné Březno, 4+1, 81 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytové jednotky po rekonstrukci o velikosti 4+1 s lodžií ve 2.patře v nízkopodlažním domě o celkové ploše..

- 6 %
630 000 Kč

Prodej bytu, Teplice - Trnovany, 3+1, 67 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytové jednotky s krásným výhledem v osobním vlastnictví 3+1 s lodžií v Maršovské ulici v Teplicích...

830 000 Kč Včetně provize RK.

Prodej bytu, Krupka - Bohosudov, 1+1, 36 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje převod družstevního bytu 1+1 o celkové obytné ploše 36 m². Nachází se v 1. patře v panelovém domě s výtahem...

- 16 %
160 000 Kč + provize Rk.

Další

Naše reference

Pronájem bytu v rodinném domku, Ústí nad Labem

4 500 Kč

Pronájem bytu 1+1 Ústí nad Labem

6 000 Kč

Pronájem bytu 1+1 Ústí nad Labem

5 500 Kč

Pronájem bytu 1+kk Ústí nad Labem

6 500 Kč

Pronájem bytu 2+1 Ústí nad Labem

8 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Ústí nad Labem

450 000 Kč

další

DoporučeníDobrý den. Chtěl bych velice poděkovat p.Dlouhé za její profesionální jednání při prodeji bytu v Ústí n.l.. Velmi mě i mou sestru potěšilo seriozní jednání a profesionální přístup. Paní Dlouhá se při prodeji bytu důkladně a svědomitě postarala o všechny s tím související formality a náležitosti. Při prodeji nás oslovilo několik realitních makléřů a nyní mohu po vyřízení prodeje upřímně říci , že jsem se rozhodl správně a p. Dlouhou, jako zprostředkovatele prodeje, mohu jenom doporučit. Vážím si její vstřícné komunikaci, absolutní informovanosti a profesionální důvěryhodnosti, oceňuji její přístup a slušnost. Děkuji M. Krämer

Miroslav Krämer

PRO P. Roman Reifenaue: JSTE NADŘÍZENÝ SL. DLOUHÉ Z RK DŮM REALIT! JEDINĚ TAK SI MŮŽETE OTEVŘÍT JEJÍ HODNOCENÍ NA STRÁNKÁCH DOMU REALIT, SVÉ KLADNÉ "HODNOCENÍ" JAKO MAJITEL BYTŮ SI SMAZAT, KDYŽ JE HODNĚ DOLE A ZASE JEJ JAKO "NOVÉ" VLOŽIT NAHORU!!! VE SVÝCH PŘÍSPĚVCÍCH POUZE LŽETE A "ODPOVÍDÁTE" NA CO CHCETE A JAK CHCETE, NA ÚPLNĚ NĚCO JINÉHO CO V RECENZÍCH NENÍ, ALE VY TOTO PŘEKRUCUJETE ZÁMĚRNĚ! NEODPOVÍDÁTE NA TO, CO JE PODSTATOU VĚCI. JSTE UBOHÝ. 28.3.2016

Jana

Abych byl paní Jano zcela konkrétní, tak nyní řeším v jednom krajském městě pronájem bytu 1+1, který je po rekonstrukci a jen tak ho někomu nepronajmu, aby mi ho vybydlel. Dám to sám do inzerce, dám to makléřům do realitních kanceláří a udělám prohlídky řekněme pro dvacet třicet zájemců. Ty si prohlédnu, promluvím si s nimi a každému z nich jasně řeknu, že jim nic neslibuji, že si budu vybírat z pozvaných zájemců a pokud si vyberu právě je, tak se ozvu do 14 dnů. Může se to někomu nelíbit, může být na mě nasraný, že jsem si nevybral právě jeho, ale to je tak všechno co může. A já se zbývajícím devětadvacíti nemusím zpovídat proč jsem si vybral toho třicátého. Jsem vlastník a dělám si výběr a vyberu si toho kdo mi je nejsympatičtější a působí nejspolehlivěji. Vzhledem k tomu že sympatie nejsou diskriminačním měřítkem, může mi každý políbit šos :-) A ombudsman je v takovém případě v koncích. Nejlepší a jediné stoprocentně funkční antidiskriminační opatření je nezavdávat příčinu k tomu, aby byl důvod někoho diskriminovat.

Roman Reifenauer

Paní Jano, přečtěte si laskavě znovu co jsem napsal, než začnete hloupě napadat i mě. Já ve svém příspěvku pouze konstatuji, že já jako vlastník svoji nemovitost pronajmu komu chci já a nikoliv komu chce makléř a nemusím a nebudu se zpovídat proč jsem si vybral právě toho konkrétního nájemníka, žádný zákon mi to neukládá. Dále tam konstatuji, že se diskriminace těžko dokazuje a že to lze při troše inteligence vždy obejít. Já prostě svůj byt pronajmu komu chci já, protože je to můj majetek. Může se Vám to nelíbit, ale kupte si svůj byt a můžete si s ním pak taky dělat co chcete. Dokázat diskriminaci je velmi těžké, pokud nejsem hlupák a před svědky neřeknu: "Ty si cikán, tobě to nepronajmu", nebo pokud nejsem ještě větší blb, a nedám to někomu písemně.

Roman Reifenauer

27.2.2016. Stejně tak by se měl v tomto směru vzdělat i právník domu realit - který mimochodem je asi tak chudý, že si nemůže dovolit zaplatit si svoji vlastní doménu a webhosting (nejlevnější a opravdu dobré výjdou na cca 500,- kč ROČNĚ!!!, že má stránky na sociálním hostingu zdarma a ještě k tomu nefunkční - v "údržbě" psáno anglicky - česky neumí nebo má klienty samé angličany? To by byl ovšem "těžce za vodou" .................. :-)) ???

Jana

PRO Roman Reifenauera: ZKUSTE SI PROČÍST OBČANSKÝ I TRESTNÍ ZÁKONÍK V REALITÁCH! JEŠTĚ TU DOKONCE VEŘEJNĚ PÍŠETE, ŽE NUTÍTE MAKLÉŘE/KU DISKRIMINOVAT LIDI A ŽE JE I PODVÁDÍTE?!?! FAKT, MOC "CHYTRÉ" - TO JE TOTIŽ TAKTÉŽ TRESTNÉ - VY TU HLAVU Z ČIRÉHO SKLA ZŘEJMĚ MÁTE, JINAK BY JSTE TU NEPSAL TAKOVÉ HOVADINY! ČTĚTE DÁLE - NENÍ TO ODEMNE, ALE OD OMBUDSMANKY!!! PŘÍKLADY DISKRIMINACE! Letošní případ, kdy ombudsmanka Anna Šabatová testovala reakce realitní kanceláře, všichni již bezpochyby známe. Ochránkyně upozornila poslance ve své zprávě, že nediskriminační zákon musí respektovat i soukromí vlastníci, pokud nemovitost nabízejí k pronájmu veřejně. Antidiskriminační zákon zakazuje diskriminovat zájemce o pronájem nemovitosti z jakéhokoliv důvodu, národnosti počínaje, barvou pleti a zdravotním postižením nebo věkem konče. Rozhodnutí soudu potvrdilo porušení antidiskriminačního zákona v případě hrané provokace: „Zákon se vztahuje i na realitní služby, jsou-li nabízeny cestou veřejné nabídky. A předem nelze nikoho vyloučit z veřejné nabídky na základě diskriminačního znaku, které vyjmenovává antidiskriminační zákon. K diskriminaci zjevně došlo, a to k diskriminaci přímé,“ uvedl soudce Okresního soudu v Litoměřicích Jiří Šlapal. Platí pořád: Náš zákazník, náš pán? Majitelé bytu dávají ostatním k dispozici svůj majetek, jenž se pohybuje v řádech statisíců i milionů. Je tedy logické pokud si pronajímatel určí podmínky, za kterých bude jeho majetek užíván? V mnoha případech dostává makléř podmínku, za jakých okolností může být nemovitost nabízena. Makléř o klienta přijít nechce, proto nemá jinou možnost, než přání klienta vyplnit a zájemce o pronájem selektovat, dle vybraných kritérií. Majitel i makléř vědomě porušují antidiskriminační zákon.

Jana

TOTO ZDE BYLO OPĚT SMAZÁNO - PROČ??? 12.2.2016 Dobrý den koukám že veškeré recenze které nejsou pozitivní tak si IHNED smažete.Jenže já to tak to opravdu nenechám a vypíšu to opravdu všude jako třeba facebook a jiné stránky.Díky bohu že jsem si veškeré recenze stáhla a tudíž je mohu doložit .Mějte se krásně.Ondová Ondová Zdena

Jana

Tak si tady čtu a nestačím se divit. S paní makléřkou Helenou Dlouhou jsem spolupracoval čtyři roky na pronájmech a prodejích mých bytů a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by ona někoho odmítla bez mého výslovného přání, ale jako majitel bytu mám vždy to výsadní právo rozhodnout o tom komu byt pronajmu a komu ne a nemám povinnost se zpovídat nikomu proč tak činím. Obvinit někoho z rasismu a diskriminace je velmi závažná věc, stejně závažná jako křivé obvinění. To, co je zde popisováno jako podvod a diskriminace je na trhu nemovitostí poměrně běžná věc. Zaprvé jako majitel bytu jasně úkoluji makléře a makléř nerozhoduje o tom komu byt já pronajmu a komu ne, za druhé já nejsem povinen se jako vlastník bytu nikomu zpovídat proč jsem si vybral právě toho nájemníka a ne onoho. Zadruhé první relevantní zájemce je ten, který složí první kauci a to je ten, kterého si jako majitel vyberu, s čímž opět makléř nic nenadělá, protože byt je můj a nikoliv makléře. Zatřetí ani vlastník ani makléř nemají hlavu z čirého skla a tedy je téměř jisté, že žalobce neunese důkazní břemeno a riskuje naopak žalobu pro křivé obvinění. Začtvrté i kdyby se byt objevil znovu v nabídce tak vždy majitel i makléř mohou tvrdit a toto tvrzení obstojí, že došlo k odstoupení od smlouvy s původním zájemcem. Tedy můžete zde paní makléřce, pro mne zcela nepochopitelně, nadávat, ale to je asi tak vše co můžete. Doporučuji spíš věnovat energii hledání nového nájemního bytu, kde dojde k přirozené shodě mezi zájemcem a pronajímatelem a k uzavření nájemní smlouvy ze svobodné vůle obou stran.

Roman Reifenauer

Paní ONDOVÁ a další podvedení a diskiminovaní zájemci o byty prostřednictvím sl. Dlouhé - OZVĚTE SE MI PROSÍM! Nefertiti11@post.cz, Tel: 721 863 721 Pane řediteli Sitáre, toto je DISKRIMINACE, která je TRESTNÁ a bude hůř, až se ozvou další podvedení a věřte, že jich nebude málo! Pořád svého partnera chcete krýt a zastávat se jí? Antidiskriminační zákon zakazuje diskriminovat zájemce o pronájem nemovitosti z jakéhokoliv důvodu, národnosti počínaje, barvou pleti a zdravotním postižením nebo věkem konče. Spojíme se a budeme postupovat společně a soudní cestu se domůžeme nápravy i odškodnění! Všechno zařídím, vypíšu, atd. vy se jen přidáte svým podpisem. Čím více nás bude, tím lépe. Děkuji za podporu a spolupráci. Jana

Jana

Dobrý den. Realitní společnost Dumrealit je určitě dobrá,ale majitelka realitní kanceláře Dumrealit sl.Helena Dlouhá asi neprošla řádným školením a už vůbec nemá slušné vychování.Inzerovala pronájem bytu Alešova ulice v Ústí nad Labem.Pronájem byl pro mou sestru a po telefonickém rozhovoru se sl.H.Dlouhou a po nějaké době i s její asistentkou,která mi sdělila výši nájmu+poplatků,kauce a provize pro RK a paní asistentka se dotázala kolik lidí by tam bydlelo a zdali jsou pracující mi dohodla pro sestru schůzku a prohlídku bytu na 6,2,2016 se sl.H.Dlouhou.V den prohlídky,když se má sestra se svým přítelem dostavili na místo a dočkali se sl.H.Dlouhé než dorazila i ona tak jim jen sdělila že byt je už pronajatý a že mají smůlu.Zdůrazňuji že s paní asistentkou jsem volala den před tím tj.5,2,2016 v podvečer a 6,2,2016 v 11hod.se měla uskutečnit prohlídka bytu.Ale bohužel se tomu tak nestalo,protože jsme oficiálně pracující romové,kteří měli na kauci,zaplacení nájmu a i na provizi pro RK!!Jenže byt o který sestra měla zájem se i nadále inzeruje jako aktuální a po telefonickém dotazu ovšem pod jiným jménem a z jiného čísla mi přímo bylo sděleno sl.H.Dlouhou,že byt je aktuální a je volný.Nezlobte se,ale toto jednání je opravdu nekorektní a velmi diskriminující.Sl.H.Dlouhá je povíšenná rasistka,která lže do očí vážnému zájemci .Toto jednání by se opravdu nemělo stávat,protože dělá ostudu celé RK Dumrealit a věřte že třeba teď nemá mnoho negativních recenzí,ale ono pokud se takhle bude i nadále chovat tak se to bude šířit jak lavina.Asi by se měla nad sebou zamyslet sl.H.Dlouhá a myslím že i Realitní společnost Dumrealit by se mohla zamyslet jestli potřebuje takovéto reprezantativní pobočky.Děkuji a s přáním hezkého zbytku dne Zdena Ondová.

Zdena Ondová

5.2.2016. Pan ředitel domu realit M. SITÁR mě "žádá" - nebo že by pokus o vyhrožování?, abych zanechala - údajně - štvavé kampaně - psaní pravdy je "štvavá kampaň"? - proti p. Dlouhé, která - údajně - nikterak nepochybila - opravdu nepochybila, jen se dopustila 3 trestných činů. Dále mi vyhrožuje, že "v jiném případě využije dostupných prostředků k obraně dobrého jména našich partnerů a společnosti" - zřejmě myslí tohoto advokáta, jehož odkaz mi poslal v emailu - akhlusicka.cz - nevím, co si o tom mám myslet, když advokát DOMU REALIT NEMÁ PENÍZE NA SVŮJ HOSTING? - http://www.nic.cz/whois/?d=akhlusicka.cz - Využívá hosting zdarma, jenž je nyní "mimo provoz". Nebo, že by to byl osobní advokát p. Sitára? No uvidíme s jakým zastrašováním příjde příště? Fakt úsměvné, jak ředitel velké známé realitky kryje závažné pochybení jejich partnera sl. Dlouhé místo toho, aby se k tomu postavil "čelem jako chlap" a řešil problém s co nejmenšími následky, tak to vše raději kryje a já k tomu určitě mlčet nebudu a bude-li nutné, půjde to i přes soud a média - záleží pouze na p. Sitárovi jestli toto pochopí a dá vše do pořádku nebo bude raději chtít celostátní publicitu?

Jana

4.2.2016 MÉ ZÁPORNÉ RECENZE ZDE SE SL. DLOUHÉ NĚJAKÝM ZÁHADNÝM ZPŮSOBEM MAŽOU!!! MOHOU ZDE BÝT POUZE KLADNÉ? TO JE TAKÉ NEZÁKONNÉ, VYBÍRAT SI CO ZDE MŮŽE A NEMŮŽE BÝT NAPSÁNO! NEGATIVNÍ PRAVDA BOLÍ A NESNÍ SE DO HODNOCENÍ PSÁT! DOKUD JE BUDE KDOKOLI MAZAT, DO TÉ DOBY JE SEM BUDU VKLÁDAT OPAKOVANĚ!!! ZÁVĚR O SOLIDNOSTI SL. DLUHÉ SI UDĚLEJTE SAMI!

Jana

4.2.2016. Zastánce slečny Dlouhé mi napsal - cituji: "Vážená paní vyprošuji si aby jste laskavě umírnila své chování vůči slečně H.Dlouhé. Jsme majiteli bytu a požádali ji o provedení administraci s pronájmem a jelikož jsme si nebyli jisti kdy budeme schopni předat klíče, nemohla ani ona sama nabídnout prohlídku. Navíc jsme si nájemce sehnali sami tudíž jsme ji požádali o zpracování smluv. A Vaše chování je nevhodné." KONEC CITÁTU SMSKY. Nemá odvahu se ani podepsat! Pokud je tento člověk majitelem bytu a zadal RK žádost o pronájem svého bytu, tak ve chvíli, kdy ho RK "vyvěsí" na různé servery jako nabídku k pronájmu, stává se tato nabídka veřejnou a majitelé bytu i RK se dle toho musí chovat a umožnit KAŽDÉMU ZÁJEMCI o pronájem bytu prohlídku! Podle antidiskriminačního zákona NESMÍ ODMÍTNOUT ŽÁDNÉHO ŽADATELE O PROHLÍDKU BYTU - COŽ SE TU EVIDENTNĚ STALO - JINAK SE DOPOUŠTÍ TRESTNÉHO ČINU DISKRIMINACE! A to ještě dle sl. Dlouhé co mi psala v sms, majiteli bytu o mě řekla své nelichotivé reference a on mě na základě jejich referencí nechtěl - DALŠÍ TRESTNÝ ČIN POMLUVY! Podle sms verze majitele bytu si on sám našel zájemce - to sice může, ale v tu chvíli MUSÍ stáhnout veškeré nabídky na pronájem bytu, musí umožnit doposud "přihlášeným" zájemcům prohlídku bytu - což majitel neudělal! Naopak, sl. Dlouhá upravila nabídku tak, že byl byt na pronájem za "pouhých" 77.000,- kč měsíčně s tím, že je rezervovaný! Fakt "BOMBA". ZÁVĚR O SOLIDNOSTI SL. DLUHÉ SI UDĚLEJTE SAMI!

Jana

Tak nastal "obrat"! Ze skrytého čísla mi volal nějaký p. Marek - nevím jestli jméno či příjmení a "radil" mi, nechat "slečnu" Dlouhou na pokoji a nemám na ni psát negativní recenze! Proč ne, když jsou pravdivé?! Negativní pravda bolí a výhružky na zanechání psaní pravdy nejsou na místě!

Jana

Paní Dlouhá, jste tak zbabělá, že mi odmítáte vzít telefon a zmůžete se jen na smsky? Já nikomu neodmítla zvednout telefon! Ze schůzky jsem se omluvila, že jsem musela stíhat úkoly s dětma do školy a kopycentrum na tisk z netu má také zavírací dobu!!! Nenechám jim dát za 5 z DÚ! Paní Libingerové jsem se ze schůzky omluvila a ona mi řekla, že mi dá vědět, až bude mít náhradní termín!! NEOZVALA SE MI UŽ!!! Také mi lhala, že je k bytu sklep, ve smlouvě je výslovně uvedeno, že k bytu sklep NENÍ! Dveře také omítla dát do špajzu, umývadlo odmítla posunout a mezi pračkou a vanou by tudíž zbylo cca 20-30 cm místa - tak pro dítě a ne pro dospělého a to nemluvím o tom dvojdřezu, co tam chtěla dát tak na úraz od ostrého rohu až do půlky dveřního otvoru - na jiné řešení dřezu ve skříňce neslyšela,........... A to si ještě navýšila nájem z původně inzerovaných 5.500,- kč na 6.500,- kč! Z původní kauce dvou nájmů byla kauce dva nájmy s energiemi + jeden nájem s energiemi předem - tj. celkem 3x nájem s enrgiemi oproti inzerovanému 2x nájmu! A vy jste jako provizi RK inzerovala 1x nájem, ale ve finále jste chtěla ještě + DPH tj. 7.865,- kč! A toto jednání Vaše a majitelky je fér??? Ani náhodou, je to podraz jako hrom! Tak jsem byla i ráda, že už se neozvala. Nemíním nikoho k ničemu tlačit, je to její věc, když to tak chce, ale mě do toho nutit nemusíte, sama by jste toto nechtěla! Tak mi nepište, že na něco "máte svědky", když je nemáte mít na co! Kdyby jste majiteli tohoto bytu o mě NENALHALA tyto pitomosti, tak by to bylo jiné - a víte, že lež, pomluva a výhružky jsou trestné? Vaše lži, výhružky a pomluvy jste mi v sms poslala hned 2x! Raději ZPYTUJTE svědomí Vy, já mám také SVĚDKY. Cena za pronájem 77.000,- kč/měs. byla omyl??? Když jste tam původně měla 7.500,- kč! Teď tam máte pro změnu 7.700,- kč! To si děláte ceny sama jak uznáte za vhodné??? Také bomba! Nikam zpět psát nebudu, ani nic brát zpět nebudu, to je teprve začátek, budu totiž psát dál a víc, určitě se Vám to bude líbit tak jako se líbí Vám podrážet lidi a mstít se jim, že nevezmou první byt! I když jste tento byt už asi všude vymazala, stačila jsem si je oskenovat, takže smůla.......... :-))

Jana

http://reality.idnes.cz/detail/pronajem/byt/3+1/usti-nad-labem-sramkova/7941890?sh=0c824f6239 Realitní makléřka HELENA DLOUHÁ Z ÚSTÍ NAD LABEM je lhářka a podrazačka! O byt jsem projevila zájem jako PRVNÍ - to mi řekla do telefonu 26.1.2016 ihned po tom, co vyšel v inzerci - a že ještě nemá klíče a pod, až od začátku ÚNORA,..... V průběhu týdne jsem ji ještě 2x volala, v neděli odpol. mi vynadala, že chce mít také klid,...... a že byt ještě pronajatý není, že pořád nemá klíče,..... a druhý den už JE REZERVOVANÝ - PRONAJATÝ!! Prý prvnímu zájemci - to bych tedy musela být já, jelikož jsem já byla 1 zájemce!!! Hezky mě týden tahala za nos, je to od ní UBOHÉ!!!! ŽE SE NESTYDÍ LIDEM LHÁT A DĚLAT SI Z JEJICH TĚŽKÉ SITUACE SRANDU! Přeji jí, aby se jí toto její hnusné jednání vrátilo 100x hůř, aby věděla, jak bolí podraz a lež, kterými krmí lidi!!! Je to sprostá lhářka a podvodnice. Byt už tedy není k pronájmu!!! Jen lže a dává naději jiným lidem, aby jí volali a ona si s nimi moha vytřít zad**!!! TENTO INZERÁT JE JEN LEŽ A PODVOD!!! A ještě uvádí NESMYSLNOU ČÁSTKU ZA PRONÁJEM - 77.000,- kč měsíčně!!! SE POMINULA?

Jana

VY JSTE MNE VAŠÍM JEDNÁNÍM DISKRIMINOVALA TÍM, ŽE JSTE MI NEUMOŽNILA PROHLÍDKU A TÍM, ŽE JSTE MAJITELŮM O MNĚ NALHALA CO VÁM BYLO LIBO A TO JE TRESTNÉ! JAK SI MOHL MAJITEL VYBRAT MEZI UCHAZEČI, KDYŽ MĚ ANI NEVIDĚL? PODÁM NA VÁS ŽALOBU ROVNOU K SOUDU. FAKT ZE MNE VOLA DĚLAT NEBUDETE, TOTO JSTE UŽ PŘEHNALA! Antidiskriminační zákon zakazuje diskriminovat zájemce o pronájem nemovitosti z jakéhokoliv důvodu, národnosti počínaje, barvou pleti a zdravotním postižením nebo věkem konče.

Jana

Paní makléřka Helena Dlouhá pronajímala a následně prodala během tří let 4 mé nemovitosti. Na základě své zkušenosti ji mohu všem doporučit jak po stránce profesionální, tak po stránce lidské. Paní makléřka vždy vyvíjí maximální úsilí, aby splnila zadání k plné spokojenosti svého klienta. Je spolehlivá, pracovitá a komunikativní.

Roman Reifenauer

Od roku 2007 řeším všechny mé investice do nemovitostí pouze s paní Helenou Dlouhou. Pokaždé spolehlivě zajistila vše kolem koupě i prodeje mých investičních bytů. Vždy v krátké době nalezla nájemce, zorganizovala vytvoření nájemních smluv i předání bytu a klíčů. I v budoucnu plánuji spolupracovat pouze s paní Dlouhou. Jsem velmi spokojen s její komunikativností, rychlostí a kvalitou práce.

Petr K.

Z vlastní zkušenosti mohu makléře: Helena Dlouhá - jen doporučit. Výsledky jsou hmatatelné za spolupráce sourodých celků, bez průtahů v efektivní činnosti. Verbální jednáni je vedeno ve snaze pochopit klienta a vyhovět v jeho požadavcich, připadně poradenstvi k dané problematice je na mistě, což nemohu řici o mnohých jiných RK a jejich zástupců. JiK

Ji Koželuhová


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.